Od wykrojników do laserów - przemysłowe nowinki w wycinaniu metali
Kiedy kilkadziesiąt lat temu chciano wprowadzić na rynek nowy okap kuchenny lub skrzynkę na listy, należało zaplanować produkcję co najmniej dziesiątek lub setek tysięcy sztuk, żeby zwróciły się wydatki na uruchomienie produkcji.
Relacja WIDEO z targów TAROPAK 2023
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z naszego stoiska podczas trwających aktualnie największych targów dla branży opakowań w Polsce - TAROPAK 2023.
Relacja WIDEO z targów DREMA 2023
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z naszego stoiska podczas trwających aktualnie największych targów dla branży stolarskiej w Polsce - DREMA 2023.
Z „return help;” programowanie jest proste i przyjemne!
Młodzież z IX Liceum im. C. K. Norwida w Częstochowie pracuje nad projektem społecznym „return help;” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Firma Kimla ma zaszczyt wspierać tą uczniowską inicjatywę..
MM: Ludzie przemysłu. Przemysław Kimla po godzinach
Podczas ostatnich targów ITM w Poznaniu, redakcja gazety MM Magazyn Przemysłowy zaprosiła prezesa Przemysława Kimla do luźnego wywiadu, aby zaprezentować czytelnikom jego postać nie tylko od strony typowo biznesowej, ale również po godzinach.
Relacja WIDEO z targów ITM Industry Europe 2023
Jak co roku, gościliśmy na kolejnej edycji międzynarodowych targów ITM Industry Europe. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z pierwszych 3 dni trwających targów ITM.
Relacja video z kieleckich targów STOM-LASER 2022
Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z tegorocznych kieleckich targów STOM-LASER. Targi o tematyce laserów i ich technologii miały miejsce od 5 do 7 kwietnia.
Kolejna edycja targów STOM LASER w Kielcach
Przed nami kolejna odsłona Targów Kielce "STOM LASER 2022" o tematyce laserów i ich technologii. W kieleckiej hali targowej "E" będzie można nas spotkać od 5 do 7 kwietnia. 
Zwycięstwo na gali "EY Przedsiębiorca Roku 2021"
W zeszły piątek odbyła się gala finałowa „EY Przedsiębiorca Roku 2021”. Miło nam poinformować, że Pan Przemysław Kimla został zwycięzcą w kategorii Nowe Technologie/Innowacyjność. 
Wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku!
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei.
  • Złoty medal 2011 ITM za Waterjet 5D
  • Złoty medal 2013 ITM za Laser Flashcut
  • Złoty medal 2013 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2014 ITM za Laser Powercut 8kW
  • Złoty medal 2014 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2016 ITM za LaserCEL oraz Frezarkę narzędziową
  • Gepard biznesu 2016 za dynamiczny wzrost
  • Złoty medal targów RemaDays 2018 za innowacje