Największy wystawca targów STOM Kielce 2020 zapraszamy
Jako największy wystawca kolejnej edycji targów STOM gorąco zapraszamy naszych klientów oraz partnerów do odwiedzenia naszego stoiska E-14 w dniach 22-24 września 2020 r.
Plotery - innowacyjne zastosowanie magnetycznych napędów liniowych
Obejrzyj nasz krótki film na temat wykorzystania magnetycznych napędów liniowych w Naszych ploterach, które są bardzo szybkie, dokładne oraz nie zużywają się. Dlaczego się nie zużywają? Odpowiedź w naszym filmie, zapraszamy.
Ważne informacje w związku z koronawirusem
w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, podjęliśmy szereg działań zapobiegawczych rozprzestrzenia się wirusa. Niemniej jednak, działalność naszej firmy i bieżąca obsługa zleceń prowadzona jest w trybie ciągłym.
Pomagamy w walce z epidemią
Jako lider produkcji obrabiarek CNC w Polsce, w swojej ofercie posiadamy zaawansowane urządzenia przeznaczone do bardzo szerokich zastosowań. Nasze innowacyjne cuttery świetnie odnajdują się przy cięciu przyłbic ochronnych. Firma Kimla nieodpłatnie wycina tysiące przyłbic każdego dni i przekazuje jednostkom medycznych w całym kraju.
Kolejna edycja targów STOM - Kielce
Pragniemy zaprosić wszystkich naszych klientów i kontrahentów na kolejną edycję targów STOM w Kielcach. Targi odbędą się w dniach 26-28 marca 2019 r. Nasze stoisko E-24.
Wywiad podczas targów ITM 2018 MTP.tv
Przedstawiamy państwu wypowiedź pana Przemysława Kimla podczas ostatniej edycji targów ITM w Poznaniu na temat Industry 4.0 oraz naszej obecności na tej imprezie.
Kolejny Złoty Medal - ITM Mach-tool 2018
Miło nam poinformować, że firma Kimla po raz kolejny została laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Mach-tool. Tym razem komisja konkursowa doceniła nasze najszybsze cuttery highspeed i przyznała nam złoto za urządzenie Cutter CNC Kimla BPT Linear.
Zapraszamy na targi ITM Mach-tool 2018
Tradycyjnie jak co roku przypominamy i zapraszamy na kolejną edycję targów ITM w Poznaniu, na której nie może nas oczywiście zabraknąć. Spotkajmy się w pawilonie 5 stoisko 48.
Złoty medal na targach STOM-TOOL 2018
Serdecznie pragniemy poinformować, że podczas targów STOM w Kielcach otrzymaliśmy Złoty Medal za Wielkoformatowe Centrum Obróbcze na napędach liniowych. Po raz kolejny dziękujemy komisji konkursowej za uznanie i docenienie naszych urządzeń.
Zapraszamy na targi STOM 2018
Pragniemy zaprosić wszystkich naszych klientów i kontrahentów na kolejną edycję targów STOM w Kielce. Targi odbędą się w dniach 10-12 kwietnia 2018. Nasze stoisko E-22.
  • Złoty medal 2011 ITM za Waterjet 5D
  • Złoty medal 2013 ITM za Laser Flashcut
  • Złoty medal 2013 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2014 ITM za Laser Powercut 8kW
  • Złoty medal 2014 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2016 ITM za LaserCEL oraz Frezarkę narzędziową
  • Gepard biznesu 2016 za dynamiczny wzrost
  • Złoty medal targów RemaDays 2018 za innowacje