Kolejna edycja targów STOM - Kielce
Pragniemy zaprosić wszystkich naszych klientów i kontrahentów na kolejną edycję targów STOM w Kielcach. Targi odbędą się w dniach 26-28 marca 2019 r. Nasze stoisko E-24.
Wywiad podczas targów ITM 2018 MTP.tv
Przedstawiamy państwu wypowiedź pana Przemysława Kimla podczas ostatniej edycji targów ITM w Poznaniu na temat Industry 4.0 oraz naszej obecności na tej imprezie.
Kolejny Złoty Medal - ITM Mach-tool 2018
Miło nam poinformować, że firma Kimla po raz kolejny została laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Mach-tool. Tym razem komisja konkursowa doceniła nasze najszybsze cuttery highspeed i przyznała nam złoto za urządzenie Cutter CNC Kimla BPT Linear.
Zapraszamy na targi ITM Mach-tool 2018
Tradycyjnie jak co roku przypominamy i zapraszamy na kolejną edycję targów ITM w Poznaniu, na której nie może nas oczywiście zabraknąć. Spotkajmy się w pawilonie 5 stoisko 48.
Złoty medal na targach STOM-TOOL 2018
Serdecznie pragniemy poinformować, że podczas targów STOM w Kielcach otrzymaliśmy Złoty Medal za Wielkoformatowe Centrum Obróbcze na napędach liniowych. Po raz kolejny dziękujemy komisji konkursowej za uznanie i docenienie naszych urządzeń.
Zapraszamy na targi STOM 2018
Pragniemy zaprosić wszystkich naszych klientów i kontrahentów na kolejną edycję targów STOM w Kielce. Targi odbędą się w dniach 10-12 kwietnia 2018. Nasze stoisko E-22.
Złoty medal targów RemaDays 2018
Nasze maszyny po raz kolejny zostały docenione na targach. Tym razem Wielkoformatowe Centrum Obróbcze CNC Linear zostało odznaczone Złotym Medalem w kategorii The Prize for Innovations targów RemaDays 2018.
Spotkajamy się na RemaDays 2018
Serdecznie zapraszamy klientów i partnerów z branży reklamowej i nie tylko do odwiedzenia nas na najbliżej edycji targów RemaDays w Nadarzynie w dniach 7-9.02.2018 r. Hala F, Stoisko T6.  Zaprezentujemy najnowsze rozwiązania ..
Nowa strona internetowa
Miło nam zaprezentować odświeżoną wersję naszej strony internetowej. Nowa strona internetowa posiada wiele ułatwień. Między innymi dostępna jest wersja mobilna na urządzenia takie jak telefony lub tablety.
  • Złoty medal 2011 ITM za Waterjet 5D
  • Złoty medal 2013 ITM za Laser Flashcut
  • Złoty medal 2013 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2014 ITM za Laser Powercut 8kW
  • Złoty medal 2014 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2016 ITM za LaserCEL oraz Frezarkę narzędziową
  • Gepard biznesu 2016 za dynamiczny wzrost
  • Złoty medal targów RemaDays 2018 za innowacje