Relacja WIDEO z targów ITM Industry Europe 2023
Jak co roku, gościliśmy na kolejnej edycji międzynarodowych targów ITM Industry Europe. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z pierwszych 3 dni trwających targów ITM.
Relacja video z kieleckich targów STOM-LASER 2022
Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z tegorocznych kieleckich targów STOM-LASER. Targi o tematyce laserów i ich technologii miały miejsce od 5 do 7 kwietnia.
Kolejna edycja targów STOM LASER w Kielcach
Przed nami kolejna odsłona Targów Kielce "STOM LASER 2022" o tematyce laserów i ich technologii. W kieleckiej hali targowej "E" będzie można nas spotkać od 5 do 7 kwietnia. 
Zwycięstwo na gali "EY Przedsiębiorca Roku 2021"
W zeszły piątek odbyła się gala finałowa „EY Przedsiębiorca Roku 2021”. Miło nam poinformować, że Pan Przemysław Kimla został zwycięzcą w kategorii Nowe Technologie/Innowacyjność. 
Wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku!
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei.
Nowy artykuł: "Realia cięcia laserami fiber"
Zapraszamy do przeczytania najnowszego artykułu dotyczącego wycinarek światłowodowych autorstwa Przemysława Kimli.
Relacja z kieleckich targów STOM 2021
Firma Kimla po raz kolejny wzięła udział w corocznych targach jako wystawca. Pokazaliśmy odwiedzającym, jak działają nasze wycinarki laserowe fiber, wycinarki wodne Waterjet, plotery przemysłowe i centra obróbcze CNC.
Największy wystawca targów STOM Kielce 2020 zapraszamy
Jako największy wystawca kolejnej edycji targów STOM gorąco zapraszamy naszych klientów oraz partnerów do odwiedzenia naszego stoiska E-14 w dniach 22-24 września 2020 r.
Plotery - innowacyjne zastosowanie magnetycznych napędów liniowych
Obejrzyj nasz krótki film na temat wykorzystania magnetycznych napędów liniowych w Naszych ploterach, które są bardzo szybkie, dokładne oraz nie zużywają się. Dlaczego się nie zużywają? Odpowiedź w naszym filmie, zapraszamy.
Ważne informacje w związku z koronawirusem
w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, podjęliśmy szereg działań zapobiegawczych rozprzestrzenia się wirusa. Niemniej jednak, działalność naszej firmy i bieżąca obsługa zleceń prowadzona jest w trybie ciągłym.
  • Złoty medal 2011 ITM za Waterjet 5D
  • Złoty medal 2013 ITM za Laser Flashcut
  • Złoty medal 2013 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2014 ITM za Laser Powercut 8kW
  • Złoty medal 2014 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2016 ITM za LaserCEL oraz Frezarkę narzędziową
  • Gepard biznesu 2016 za dynamiczny wzrost
  • Złoty medal targów RemaDays 2018 za innowacje