Wycinarki laserowe fiber
Kompaktowa wycinarka laserowa przeznaczona do szybkiego i wydajnego wycinania dowolnych kształtów z arkuszy blach wyposażona w innowacyjne napędy liniowe dostępna jest również w niespotykanych nigdzie indziej rozmiarach. Prędkości do 5 m/s.
Plotery frezujące CNC przemysłowe
Wielkoformatowe centrum obróbcze CNC to wysokowydajne urządzenie, zaprojektowane jako platforma do maszyn obrabiających w co najmniej 3 osiach. Łączy w sobie funkcjonalność freazarki, tokarki, wiertarki, gwinciarki, urządzenia tnącego, bigującego, nalewającego, itp.
Centrum obrócze CNC dla stolarstwa
Centra obróbcze CNC dedykowane dla stolarstwa to wysokowydajne urządzenie, zaprojektowane jako platforma do maszyn obrabiających w co najmniej 3 osiach. Łączy w sobie funkcjonalność freazarki, tokarki, wiertarki, gwinciarki, urządzenia tnącego, bigującego, nalewającego, itp.
Frezarki CNC HSM
Wysokoobrotowa frezarka bramowa CNC przeznaczona do obróbki materiałów skrawalnych frezami trzpieniowymi, grawerskimi, wiertłami itp. Umożliwia wykonywanie form wtryskowych, tłoczników, wykrojników ze stali, aluminium, obróbkę modeli odlewniczych, do termoformowania, itp.
Wycinarki wodne waterjet
Innowacyjne wycinarki wodne Waterjet Kimla Streamcut z najnowszym systemem sterowania High Speed z całkowicie automatycznym generatorem ścieżki narzędzia. Kompaktowa konstrukcja oraz najniższe na rynku koszty utrzymania pompy i głowicy.
Cuttery CNC Linear - plotery tnące
Pierwszy na świecie cutter produkowany seryjnie na napędach liniowych, otwiera nowe możliwości produkcyjne w wielu branżach. Ploter tnący Kimla BPT Linear dostępny jest w różnych obszarach roboczych i opcjach wyposażenia.
Cuttery CNC uniwersalne - plotery tnące
Wysokowydajny, uniwersalny i wielozadaniowy cutter CNC. Maszyna idealnie sprawdzi się w branży reklamowej, odzieżowej, uszczelkarskiej, jak również przy produkcji opakowań i wypełnień do opakowań z pianek i gąbek.
Frezarki CNC 5-osi
Frezarki 5D wykorzystywane są przy wykonywaniu modeli do termoformowania, laminowania, odlewania. Obrabiają drewno, żywice, aluminium, materiały kompozytowe. Służą również do obcinania nadlewek po laminowaniu i termoformowaniu.
Grawerki CNC
Grawerki stołowe umożliwiają obróbkę tworzyw, laminatów, aluminium. Całkowicie zabudowana doskonale nadaje się do czystych pomieszczeń biurowych. Całkowita zabudowa ponadto znacznie redukuje hałas od wrzeciona.
Grawerki dentystyczne
Grawerki stołowe umożliwiają obróbkę tworzyw, laminatów, aluminium. Całkowicie zabudowana doskonale nadaje się do czystych pomieszczeń biurowych. Całkowita zabudowa ponadto znacznie redukuje hałas od wrzeciona.
  • Złoty medal 2011 ITM za Waterjet 5D
  • Złoty medal 2013 ITM za Laser Flashcut
  • Złoty medal 2013 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2014 ITM za Laser Powercut 8kW
  • Złoty medal 2014 ITM - wybór konsumentów
  • Złoty medal 2016 ITM za LaserCEL oraz Frezarkę narzędziową
  • Gepard biznesu 2016 za dynamiczny wzrost
  • Złoty medal targów RemaDays 2018 za innowacje